Obejmy

Obejmy zaciskowe mają nadzwyczaj szerokie wykorzystanie. Sporządzane są też z różnych tworzyw, zależnie od funkcji. Opaski, obejmy zaciskowe i tuleje zaciskowe gwarantują montaż końcówek i połączeń do węży przemysłowych.

Ich prawidłowy dobór i montaż posiada fundamentalne znaczenie dla bezpieczeństwa eksploatacji przewodu. Łącząc właściwy typ fragmentu montażowego, należy wziąć pod uwagę typ instalowanej końcówki materiał i grubość ścianki. (Dystrybutor elementów złącznych) Określone są do szybkiego powiązania wiązek drutów, kabli, węży, rurek – zobacz na stronie: http://www.obejmy-mocowania.pl

W poniektórych sytuacjach potrzebne są obejmy zaciskowe odporne na warunki atmosferyczne i agresywne chemikalia nietoksyczne, niepalne, odporne na wysokie temperatury. Mają obszerny zasięg zastosowań, także w przemyśle okrętowym, kopalnictwie i otoczeniach narażonych na korozję. Występują w rożnych wielkościach i są niesłychanie wytrzymałe.

Charakteryzuje je wysoka odporność na warunki pogodowe, zwłaszcza na postępowanie wielkich temperatur, niepomyślnych czynników zewnętrznych. Opaski stalowe są nietrujące, wytrzymałe na działanie paliw płynnych, smarów i olejów, również agresywnych chemikaliów. Zdołają być wykorzystywane również w otoczeniach korozyjnych – http://obejmy-mocowania.pl
Obejmy zaciskowe służące do sprawnego umocowania zakończeń na węże, są z powodzeniem wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu. () Mogą to być opaski ślimakowe, opaski ślimakowe mostkowe, opaski taśmowe, opaski z podwójną taśmą, także opaski zaciskowe z zamknięciem przegubowym.

Specjalistyczne opaski zaciskowe ze stali kwasoodpornej z samozaciskowym zamknięciem kulkowym, umożliwiają mocowanie opasek bez użycia specjalnych sprzętów.

Ocynkowane obejmy zaciskowe należą do zazwyczaj używanych opasek do węży o ciśnieniu do 25 bar. Są odpowiednie do środowiska niekorozyjnego. Opaski zaciskowe stworzone z nylonu charakteryzuje nieduża waga, są praktyczne w użytkowaniu i bezproblemowe w montażu, nie nastręczają zastosowania dodatkowych instrumentów, zapięcie opaski można dokonać ręcznie.

Są również obejmy określone do zaciskania końcówek nierdzewnych sanitarnych, czy też te określone do końcówek gatunku hydraulicznego

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *