Śruba z uchem, Łańcuchy mocujące

Mocowanie ładunków w drogowym transporcie to odpowiednie wykorzystanie właściwości aut, a także wykorzystanie środków mocujących. Jakie są najbardziej popularne i pomocne?

Na pewno pasy, lecz mogą być jedynie w takiej sytuacji stosowane gdy są nieuszkodzone oraz mają czytelną etykietę- odwiedź: http://protect-vehicle.eu

Na niej jest wiele istotnych oznaczeń. Miejmy na uwadze, że na etykiecie musi znaleźć się norma EN 12195-2, ponieważ oznacza to, że producent deklaruje zgodność z jej wymaganiami. Inne normy nie gwarantują właściwej jakości pasów napinających. Łańcuchy mocujące eogniwa.pl muszą spełniać wymagania normy EN 818-2, a elementy łączące oraz skracające muszą posiadać urządzenie zabezpieczające przed rozpięciem.

Drążki pozwalają na błyskawiczny i wygodny podział powierzchni ładunkowej, dodatkowo mogą być wykorzystane w pionie oraz poziomie wewnątrz pojazdów między sztywnymi powierzchniami, takie jak chłodnie, naczepy zamknięte i tym podobne. Dość często takie zakończenia są obustronnie gumowe albo posiadają antypoślizgowe stopki. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest też siatka, wyróżnić jesteśmy w stanie dwa modele zabezpieczeń siatkami. Pierwsza to zabezpieczenie przestrzeni ładowni, druga zabezpieczenie ładunku dzięki okryciu i dociskowi – http://www.protect-vehicle.eu

Pierwszy typ ma TAG=zastosowanie przy przewożeniu ładunków sypkich w otwartych kontenerach lub pojazdach o otwartej ładunkowej przestrzeni. Ich zaletą jest możliwość stosowania w pojazdach różnorodnego typu i różnych producentów, a jednocześnie szybkie i proste mocowanie za pomocą pasów mocujących. Pamiętajmy jednakowoż, aby taki sprzęt zakupować w specjalistycznych sklepach, w których kupimy i inne niezbędne elementy, jak śruba z uchem, eogniwa.pl jaka jest przydatna do wielu zadań.

Dodaj do zakładek Link.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *